Про нас

Виготовлення вікон у Києві

Працівники нашої компанії - це одна велика родина. Більшість працює з нами від початку заснування компанії “Конструкт-АЛ” (з 2004 року!!!). Ми пишаємося роботою наших професіоналів та гарантуємо якісне виконання їхньої роботи. 

 

Ми маємо власне виробництво для виготовлення металопластикових та алюмінієвих конструкції. Наші спеціалісти зі збірки віконних конструкцій працюють з надійним німецьким обладнанням та вже мають багаторічний досвід роботи тільки у нашій компанії.

 

Основною перевагою нашої компанії - є розміщення виробничих цехів поряд з офісом компанії. Це дає змогу нашим інженерам-конструкторам спостерігати за належним виконанням робіт зі збірки конструкцій різної складності.

 

Ми надаємо широкий асортимент продукції: металопластикові та алюмінієві вікна і двері, розсувні конструкції, скляні перегородки, ворота та ролети та ін. Також, пропонуємо Вам енергоефективні склопакети та великий вибір їх декорування.

 

За понад 20 років існування компанії “Конструкт-АЛ” було вироблено та встановлено багато алюмінієвих конструкцій по всій Україні. Наша компанія виготовляє алюмінієві конструкції лише з перевірених матеріалів європейського виробництва. Для виготовлення металопластикових конструкцій ми використовуємо тільки профільні системи REHAU. Вони виробляються на заводах REHAU Group в Німеччині та Польщі, а їх якість підтверджена Європейськими Сертифікатами стандартів якості. Компанія “Конструкт-АЛ” є Авторизований партнер REHAU з 2007 року. 

 

Хто такі Авторизовані партнери REHAU (АПР)?

 

Авторизований партнер REHAU - це підприємство-виробник віконних конструкцій. Технічний відділ компанії REHAU здійснює регулярний аудит виробників металопластикових конструкцій. Після вдало пройденої перевірки компанія отримує Сертифікат “Про надання статусу Авторизований Партнер REHAU”. Кожен АПР має знак якості REHAU, що гарантує високу якість та надійність Ваших вікон.

 

Сертифіковані компанії зобов’язані дотримуватися всіх міжнародних норм та директив REHAU щодо виробництва, обробки та монтажу. Всі АПР зобов'язані використовувати лише оригінальні  комплектуючі REHAU. Спеціалісти мають проходити навчання з підвищення кваліфікації в Академії REHAU (після вдало складеного екзамену спеціаліст отримує сертифікат).

 

"Якісні вікна для Вас" - гасло нашої компанії. Саме тому ми самі зацікавлені в виготовленні якісних виробів, адже більшість наших клієнтів вже робили замовлення у нашій компанії та рекомендують нас як надійних виробників своїм близьким, друзям та знайомим. Тому, для нас якісно виконана робота - це задоволений клієнт, а задоволений клієнт - робить щасливими нас! Ми пишаємося якістю наших виробів!

 

Щоб зробити замовлення звертайтеся за телефоном (044) 501-67-67 або завітайте до нашого офісу пров. Охтирський, 3.

 

Повернутися на Головну

 

Про насот 100 грн
Конструкт-АЛКонструкт-АЛ
Сертифікати
Вибір споживача 2019
Компанія року 2018
Компанія року 2018
Сертифікат АПР 2018-2019
Сертификат за участие в семинаре-тренинге REHAU компании Конструкт-АЛ
Диплом за лучший объект коммерческого и социального предназначения 2009 года компании Конструкт-АЛ
Лицензия на хозяйственную деятельность, связанную с созданием объектов архитектуры компании Конструкт-АЛ
Благодарность за активную социальную позицию и благотворительную деятельность в 2010 году компании Конструкт-АЛ
Сертификат за участие в семинаре REHAU компании Конструкт-АЛ
Сертификат соответствия компании Конструкт-АЛ
Сертификат о предоставлении статуса авторизованиий партнер REHAU компании Конструкт-АЛ