Отзывы

Здесь Вы можете оставить свой отзыв о продукции и работе нашей компании.

Написать свой отзыв

Filtered HTML

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Разрешённые HTML-теги: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Вертикальные вкладки

Светлана
25 сентября 2018 г.

Вам спасибо за качество! Ну и вообще окно порадовало. Спасибо.

Валентина Дмитриевна Крамнистая
8 июня 2018 г.

Керівництву «Конструкт – АЛ»

Висловлюємо Вам щиру подяку за вашу небайдужість до проблем і потреб інвалідів по зору України. До Вас звертався колектив редакції Українського товариства сліпих «Заклик». Сліпота визнана ООН найтяжчою вадою здоров’я людини. Отож наша редакція є унікальною і єдиною в Україні, що готує періодичні видання для незрячих: газету «Промінь», журнал «Заклик» і дитячий журнал «Школяр», який є найстарішим виданням рельєфно-крапковим шрифтом Брайля на теренах колишнього Радянського Союзу.

У редакції працюють інваліди по зору: це редактори, журналісти, які є справжніми ентузіастами своєї справи. Вони самі соціально не забезпечені й не захищені, але намагаються донести інформацію до таких же незрячих людей. Таке джерело інформації є чи не єдиним для інвалідів по зору, які проживають, приміром, в сільській місцевості, і не мають змоги відвідувати спеціалізовані бібліотеки. До того ж, позбавлення доступу до друкованої інформації є порушенням Прав людини, Конвенції про права інвалідів, Конституції України та Закону України «Про соціальну захищеність інвалідів».

В нашій редакції за останні роки склалося вкрай тяжке фінансове становище. Така ситуація несприятливо відобразилась на виході видань шрифтом Брайля, які за останні роки майже не виходять тому, що дотацію, яку ми нестабільно отримуємо з Державного бюджету є вкрай недостатньою.

Сьогодні, на жаль, в зв’язку з воєнними подіями на Сході, незрячих людей стає більше.

Приміщення (збудоване на кошти Українського товариства сліпих в 1960 році), в якому знаходиться редакція «Заклик» давно вже потребує ремонту. При редакції існують спеціальні кімнати для приїжджих інвалідів по зору з усієї України. Ці приміщення, зокрема вікна, особливо потребують ремонтних робіт, щоб замінити старі прогнилі та створити нормальні умови для проживання інвалідів по зору .

Ви проявили благородність і безкорисливість і допомогли нам, замінивши два великі вікна. Ваші майстри працювали дуже швидко і дуже якісно. Ця допомога дуже важлива для нас у цей нелегкий час.

Бажаємо вам всім міцного здоров’я , а вашому підприємству процвітання.
З повагою, колектив редакції "Заклик".

Анна Маливская
16 мая 2018 г.

Заказали энергоеффективные окна в Конструкт-АЛ по программе IQenergy. Получили компенсацию 35%. Всё быстро, честно и надежно. Обращайтесь к профессионалам!

Юля
24 января 2018 г.

Велике дякую,гарна робота зразу видно,що працюють професіонали.Все зроблено в сроки,якісно,добросовісно,враховані всі побажання,рекомендую всім,а Вам процвітання та побільше вдячних клієнтів.

Павло Сауляк
18 января 2018 г.

За вікном хуртовина (- 15 С)...
А я біля віконечка Rehau і так тепленько та затишно мені...
Щиро ДЯКУЮ ВАМ, КонструктаЛ за тепло в моєму домі!!!
З повагою, П. САУЛЯК!

Страницы

Отзывыот 100 грн
Рейтинг Конструкт-АЛ5 из 5на основании 10 отзывов клиентов.