Отзывы

Здесь Вы можете оставить свой отзыв о продукции и работе нашей компании.

Написать свой отзыв
Тетяна
12 сентября 2019 г.
Велике спасибі! Майстри профі, а вікна просто клас! Ще раз спасибі!
Александр
28 августа 2019 г.
Нереально крутые ребята. Но обо всём по порядку: 1. Приехали на замеры и уже на этом этапе обсудили возможные варианты конструкции стеклопакета и нюансы установки. Речь идёт о остеклении лоджии. Выезд и замер бесплатно. 2. В офисе компании подобрали оптимальное решение. Образцы продукции есть в шоу руме. Выбор остановился на профиле Rehau design 70 и двухкамерным энергосберегающем стеклопакете. Отдельное спасибо за ручки Rehau(рекомендую) 3. Сроки выполнения стеклопакета также порадовали менее недели. 4. В чётко обозначенное время приехала бригада компетентных и профессиональных ребят и грамотно и качественно выполнили установку. Конструктор - АЛ - вы лучшие. Спасибо вам и успехов в вашем нелёгком и конкурентном бизнесе.
Тетяна Моторна
10 января 2019 г.
Дякую за затишок, що подарували вікна, за якість, оперативність та професіоналізм всієї команди фірми " Конструкт-АЛ". Довгі та благі літа!
Светлана
25 сентября 2018 г.
Вам спасибо за качество! Ну и вообще окно порадовало. Спасибо.
Валентина Дмитриевна Крамнистая
8 июня 2018 г.
Керівництву «Конструкт – АЛ» Висловлюємо Вам щиру подяку за вашу небайдужість до проблем і потреб інвалідів по зору України. До Вас звертався колектив редакції Українського товариства сліпих «Заклик». Сліпота визнана ООН найтяжчою вадою здоров’я людини. Отож наша редакція є унікальною і єдиною в Україні, що готує періодичні видання для незрячих: газету «Промінь», журнал «Заклик» і дитячий журнал «Школяр», який є найстарішим виданням рельєфно-крапковим шрифтом Брайля на теренах колишнього Радянського Союзу. У редакції працюють інваліди по зору: це редактори, журналісти, які є справжніми ентузіастами своєї справи. Вони самі соціально не забезпечені й не захищені, але намагаються донести інформацію до таких же незрячих людей. Таке джерело інформації є чи не єдиним для інвалідів по зору, які проживають, приміром, в сільській місцевості, і не мають змоги відвідувати спеціалізовані бібліотеки. До того ж, позбавлення доступу до друкованої інформації є порушенням Прав людини, Конвенції про права інвалідів, Конституції України та Закону України «Про соціальну захищеність інвалідів». В нашій редакції за останні роки склалося вкрай тяжке фінансове становище. Така ситуація несприятливо відобразилась на виході видань шрифтом Брайля, які за останні роки майже не виходять тому, що дотацію, яку ми нестабільно отримуємо з Державного бюджету є вкрай недостатньою. Сьогодні, на жаль, в зв’язку з воєнними подіями на Сході, незрячих людей стає більше. Приміщення (збудоване на кошти Українського товариства сліпих в 1960 році), в якому знаходиться редакція «Заклик» давно вже потребує ремонту. При редакції існують спеціальні кімнати для приїжджих інвалідів по зору з усієї України. Ці приміщення, зокрема вікна, особливо потребують ремонтних робіт, щоб замінити старі прогнилі та створити нормальні умови для проживання інвалідів по зору . Ви проявили благородність і безкорисливість і допомогли нам, замінивши два великі вікна. Ваші майстри працювали дуже швидко і дуже якісно. Ця допомога дуже важлива для нас у цей нелегкий час. Бажаємо вам всім міцного здоров’я , а вашому підприємству процвітання. З повагою, колектив редакції "Заклик".

Страницы

Отзывыот 100 грн
Рейтинг Конструкт-АЛ5 из 5на основании 10 отзывов клиентов.