Корисні статті
27 лютого 2019 г. – 16:50

ТОП 5 ПИТАНЬ ПРО МОНТАЖ ЗГІДНО ДСТУ

Розглянемо основні і найбільш поширені запитання Замовників:

 

Що таке монтаж згідно ДСТУ?

 

Монтаж згідно ДСТУ - це технологія установки вікна в проріз зі створенням спеціального захищеного монтажного шва між рамою вікна і стіною. Такий монтажний шов розрахований на довгі роки експлуатації, що повністю відповідає бажанням клієнта отримати якісний і довговічний продукт. Саме це і є основною вимогою ДСТУ, в якому встановлюється норматив терміну служби монтажного шва - не менше 20 років. Принцип створення монтажного шва дуже простий - захистити утеплювач (монтажна піна), що знаходиться усередині віконного шва від несприятливих впливів як зовні, так і зсередини приміщення. Серед таких впливів можна виділити два основних - ультрафіолет (сонячні промені) і волога (вода і пар). Завдання віконного монтажного шва: - забезпечити якісне примикання вікна до отвору; - захистити утеплювач від ультрафіолету і вологи, що запобігає його руйнування; - не допустити розвиток в утеплювачі грибка, цвілі, випадання конденсату на внутрішніх укосах і ін. Необхідно звернути увагу клієнта на те, що дані негативні процеси зустрічаються не повсюдно. Їх виникнення залежить від багатьох факторів, серед яких можна виділити наступні: - помилки при проектуванні та організації повітрообміну в процесі будівництва будівлі, або його порушення в процесі експлуатації; - сторона світла, на яку дивиться віконна конструкція; - відсутність, або неякісна гідроізоляція міжпанельних швів в будівлі; - вологісні характеристики стінових конструкцій і матеріалів, з яких вони створені; - індивідуальний режим вологості всередині приміщення.

 

А чим відрізняється монтаж по ДСТУ від звичайного монтажу, на який Ви теж даєте гарантію?

 

На практиці, кожен віконний отвір відрізняється один від одного. Дуже багато залежить від типу стіни, орієнтованості вікна, поверховості будівлі, місця розташування будинку і сотні інших факторів. Технологія монтажу відповідно до ДСТУ, об'єднала в собі величезний досвід установки вікон в різних типах будівель і пропонує одну універсальну технологію монтажу, при якій внутрішній утеплювач (монтажна піна) максимально захищений від руйнування. Руйнування утеплювача, в свою чергу, є першопричиною виникнення переважної більшості проблем з вікном. Ось основні відмінності: - це універсальність системи монтажу для всіх типів будівель і віконних конструкцій; - це рекомендована державою технологія, що пройшла жорсткий контроль в державних науково-дослідних центрах; EHPAH - це застосування спеціальних матеріалів, випробуваних і сертифікованих на відповідність вимогам державних стандартів в найавторитетніших, в будівельній галузі, випробувальних центрах (наприклад, ift Rosenheim, Укрсепро). Монтаж вікна у відповідності з ДСТУ для покупця є страховкою від потенційної можливості виникнення проблем в майбутньому.

 

Вартість монтажу відповідно до ДСТУ дорожче. Навіщо переплачувати?

 

Технологія, закладена в ДСТУ, орієнтована на захист монтажного шва на термін не менше 20 років експлуатації, набагато більше, ніж стандартний термін гарантії. Більш того, виробники сучасних пластикових вікон говорять про термін життя цих конструкцій до 50 років. А скільки може становити термін служби окремих матеріалів монтажного шва, що є невіддільним елементом віконної конструкції? Наприклад, термін життя монтажної піни, не захищеної від впливу УФ-випромінювання (сонячне світло як прямий, так і відбитий) - від 3 до 6 місяців. При наявності надлишкової вологи і постійних перепадах температури з мінуса на плюс, всього за кілька місяців монтажна піна руйнується, при цьому в ній з'являється цвіль і грибок. Рішенням проблеми буде повний або частковий перемонтаж. Задоволення дороге. Тому щоб гарантовано поєднати термін служби віконної конструкції і монтажного шва, ми рекомендуємо перестрахуватися і скористатися технологією монтажу по ДСТУ.

 

Чому монтаж за технологією, описаної в ДСТУ «дорожче»?

 

Монтаж за технологією, описаної в ДСТУ, з захистом монтажної піни і зі створенням монтажного шва за принципом «всередині щільніше, ніж зовні», більш складний. У монтажників виникає цілий пласт додаткових робіт, починаючи від необхідності, в деяких випадках, готувати віконний отвір, закінчуючи нанесенням самих захисних матеріалів на зовнішньому і внутрішньому контурі вікна. Крім того, враховується вартість самих матеріалів, які не застосовуються в «дешевому» виконанні. Однак, порівнюючи додаткову оплату за монтаж по ДСТУ з «дешевим» варіантом, це зовсім не велика переплата.

 

Які матеріали застосовуються при монтажі за технологією, описаної в ДСТУ?

 

Додатково застосовуються такі матеріали: Із зовнішнього боку застосовуються паропроникні саморозширювальні стрічки (illmod 2d або illmod 600 або illmod eco) - для захисту утеплювача від УФ випромінювання і вологи. З внутрішньої сторони застосовується пароізоляційні самоклеючі віконні стрічки (illbruck Внутрішня або TwinAktive), які перешкоджає проникненню вологи, як з приміщення в віконний шов, так і, навпаки, з віконного шва - всередину приміщення (що утворюється в конденсатной площині стіни). Для захисту нижньої частини віконного шва (під відливом) встановлюються віконні стрічки мембранного типу (illbruck Зовнішня або TwinAktive).

Вікна з німецького
профілю Rehau

Перевірена якість!

Залиште заявку зараз і
отримайте знижку -25%

1719003600
До кінця акції залишилося: {d10}{d1} {h10}{h1} {m10}{m1} {s10}{s1} {dl} {hl} {ml} {sl}
ТОП 5 ПИТАНЬ ПРО МОНТАЖ ЗГІДНО ДСТУот 100 грн
Конструкт-АЛКонструкт-АЛ